O nas

Busy z windą, czyli gabaryt pod kontrolą!

 

Nasza firma to profesjonalny dostawca usług w zakresie wynajmu busów kontenerowych z windą. Działamy lokalnie na rynku białostockim, lecz zasięg naszych usług jest czysto umowny i po uzgodnieniu warunków może obejmować praktycznie cały kraj, a także kursy do innych państw.

Nasza flota składa się z nowoczesnych busów ośmiopaletowych, bardzo wygodnych do szybkiego transportu towarów i przesyłek kurierskich. Wszystkie pojazdy utrzymywane są w nienagannym stanie technicznym i spełniają wszelkie wymogi dopuszczające je do eksploatacji. Posiadamy doświadczenie w sektorze transportowym i kurierskim, dlatego też nasza oferta jest elastyczna i dopasowana zarówno do klientów, którzy potrzebują okazjonalnie wynająć nasz pojazd, jak też do firm, które chciałyby nawiązać dłuższą współpracę na preferencyjnych warunkach.

Stawiamy sobie za cel utrzymywać najwyższą jakość świadczonych usług. Nasz klient otrzymuje zawsze auto czyste, zatankowane do pełna i dostarczone pod wskazany adres. Dbamy o nienaganną renomę naszej firmy, dlatego nasi klienci chętnie do nas wracają, ceniąc sobie nasze podejście, profesjonalizm i zaangażowanie.

Bus z windą – to jest to, czego potrzebuje Twoja przesyłka!wynajem busa z windą
busy z windą wynajem